Promocja książki z pracami naszych uczniów

To było niesamowite wydarzenie, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. 1 kwietnia w Centrum Olimpijskim PKOL odbyła się promocja książki „Le dirigeable rutilant. Le sport et l’olympisme selon Pierre de Coubertin”, w której znalazły się prace plastyczne:

 • Alicji Adamus z kl. 4a
 • Karola Blicharskiego z kl. 6a
 • Aleksandry Borek z kl. 8d
 • Filip Matujewicz z kl. 4d
 • Julia Tomanek z kl. 5b
 • Martyna Wasilewska z kl. 5c
 • Emilia Gebus z kl. 6a
 • Marta Hajska z kl. 6b
 • Milena Trzewiczek z kl. 7b
 • Magdalena Muszkiet z kl. 7d

Wydarzeniu towarzyszył wernisaż prac plastycznych uczniów, których prace zostały wyróżnione przez Jury obradujące w ramach ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Jeux Olympiques” organizowanego przez PKOL oraz l’Institut Français de Pologne. Oprócz prac Alicji, Oli i Karola wyeksponowano również prace:

 • Filipa Matujewicza z kl. 4d
 • Julii Tomanek z kl. 5b
 • Martyny Wasilewskiej z kl. 5c
 • Emilii Gebus z kl. 6a
 • Marty Hajskiej z kl. 6b
 • Mileny Trzewiczek z kl. 7b
 • Magdaleny Muszkiet z kl. 7d

Wydarzenie w pigułce zostało zamknięte w krótkim filmie, w którym główną rolę zagrali nasi uczniowie. Zapraszamy do obejrzenia filmu!