Koncert kolęd w naszej szkole

W dniu 11 grudnia 2019 roku w naszej szkole mieliśmy okazję przeżyć przepiękny koncert kolęd i pastorałek. W koncercie wzięło udział aż 123 uczniów!!!

Dopisała widownia! Nasi wspaniali rodzice, dziadkowie i goście wypełnili dosłownie całą salę gimnastyczną. Na scenie pojawiali się kolejny wykonawcy. Rozpoczęli uczniowie klasy 1a, którzy prześliczną aranżacją piosenki świątecznej Skrzypi mróz, wprowadzili nas w zimowo -świąteczny nastrój. Kolejno kolędowali uczniowie klas 2b, 2d, 2a, 3c, 5a, 6d, 7a a klasa 1c uroczym tańcem, w rytm piosenki świątecznej, w przebogatych strojach zakończyła przy gromkich brawach nasz koncert. Koncert prowadziły uczennice Weronika Długosz i Milena Marciniak.

Za tę niepowtarzalną atmosferę dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali się, pomogli przygotować się wykonawcom i zorganizowali koncert: pani Jolancie Rudzińskiej – Moczygembie, pani Marioli Olichwer, pani Irenie Eichberger, pani Beacie Dąbek, pani Amelii Kawie, Pani Jarosławie Kapci, pani Annie Langner, pani Iwonie Skórze, pani Katarzynie Grabarskiej, pani Marzannie Kozak i pani Barbarze Walkowskiej