KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI DLA KLAS V-VIII

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, ogłaszamy konkurs na projekt plastyczny

” Sylwetka wielkiego Polaka”

przedstawiający postać znaczącej i ważnej postaci dla kultury lub historii naszego kraju, która przyczyniła się do odzyskania przez Polskę niepodległości 11 listopada 1918 roku.

Postacie do wyboru:

Ignacy Daszyński,  Roman Dmowski,  Józef Haller, Wojciech Korfanty,  Ignacy Jan Paderewski,  Józef Piłsudski

Technika pracy : dowolna (kredki, farby, flamastry, kolaż)

Format pracy :  A-3

Budowa : mapa mentalna

praca ma zawierać elementy graficzne (rysunki, zdjęcia) i tekst z najważniejszymi informacjami i wydarzeniami związanymi z daną postacią.

Ostateczny termin składania prac w bibliotece szkolnej: 7 listopada b.r. (środa).

(Dodatkowe szczegółowe informacje na temat wyglądu pracy konkursowej w bibliotece szkolnej – zapraszamy!)

Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Życzymy wspaniałych pomysłów! J

Koordynatorki konkursu: