Obchody Dnia Kosmosu w naszej świetlicy oraz wyniki konkursu „Mieszkaniec obcej planety”

W dniach od 29 kwietnia do 15 maja 2023r. w świetlicy zostały przeprowadzone zajęcia zorganizowane z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Kosmosu. Uczniowie zapoznali się z nazwami planet układu słonecznego oraz słownictwem związanym z kosmosem. Przeglądaliśmy literaturę fachową , słuchaliśmy i śpiewaliśmy kosmiczne piosenki. Wychowankowie z zainteresowaniem obejrzeli prezentacje dotyczące poszczególnych planet. Posumowaniem kosmicznych spotkań był konkurs plastyczny „Mieszkaniec obcej planety”. Uczniowie uruchomili swoją wyobraźnie i stworzyli bardzo ciekawe prace. Zastosowano różnorodne materiały plastyczne i ciekawe techniki. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane społeczności szkolne w „Galerii na łączniku”.

Laureaci Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego „Mieszkaniec obcej planety:
I miejsce: Michalina W.-klasa III c, Tomasz Z.-klasa III a, Julia E.-klasa III c
II miejsce: Paulina U.-klasa II b, Hanna J.-klasa III c, Ewelina S.-klasa II c
III miejsce: Kacper C.-klasa III a, Martyna Dz.-klasa III c, Aleksander Z.-klasa I b, Antonina P.-klasa II c
Wyróżnienie: Zuzanna P.-klasa III a, Kalina Tarkowska-Stolc klasa I a, Dominik S.-II b
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.