Nasi uczniowie zdają egzamin DELF

19 maja 2021 r. grupa uczniów z klasy 7b, 7c oraz 7d przystąpiła do międzynarodowego egzaminu znajomości języka francuskiego DELF w ośrodku egzaminacyjnym znajdującym się w III Liceum ogólnokształcącym w Zabrzu.

Decyzja o przystąpieniu do egzaminu była najtrudniejsza z dotychczasowych, dla samych uczniów oraz ich rodziców ze względu na sytuację pandemiczną, w jakiej znalazł się świat przez ostatnie dwa lata.

Nasi uczniowie przygotowywali się do tego egzaminu przez trzy ostatnie lata i w ubiegłym roku, gdy przyszedł na to czas, egzaminy DELF dla dzieci zostały zawieszone.

Tym bardziej, tej grupie „śmiałków” należą się gratulację za wytrwałość i determinację w dążeniu do celu, a przede wszystkim brawa za ciężką pracę w okresie zdalnego nauczania.

Do szkoły wracaliśmy bardzo zadowoleni z przebiegu egzaminu. Pozostaje teraz czekać na wyniki.

Anna Janik