im. Adama Mickiewicza w Zabrzu

Daily Archives: 21 grudnia 2020

Organizatorem ogólnopolskiego konkursu „Moja świąteczna ozdoba 2020” był Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu.
Przedmiotem OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU było przygotowanie najładniejszych kartek i/lub bombek świątecznych nawiązujących do tematyki bożonarodzeniowej, wykonanych według własnego pomysłu.
W konkursie „Moja świąteczna ozdoba” udział wzięło 276 uczestników z 27 miast z całej Polski. Prace dotarły m.in. z województw: pomorskiego, opolskiego, podkarpackiego, czy śląskiego.

Finał konkursu i ogłoszenie wyników odbyły się 14 grudnia 2020 r. podczas wernisażu wystawy pokonkursowej. Prace uczestników zostały zaprezentowane w wersji cyfrowej na stronie www.mok.art.pl.
Poznajmy LAUREATÓW KONKURSU!

II miejsce – LENA KAROLINA HARENSEN – KLASA 4A
WYRÓŻNIENIE – JUDYTA GNIOZDORZ – KLASA 6E

 FILM Z WYSTAWY POKONKURSOWEJ
https://www.youtube.com/watch?v=clklprEU00Q

SERDECZNIE GRATULUJĘ WYGRANYCH MIEJSC – nauczycielka plastyki Joanna Adamska

Z okazji ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA wielu głębokich i radosnych przeżyć, zdrowia, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz szczęśliwych chwil w każdym dniu NADCHODZĄCEGO ROKU.

Prace, kartki świąteczne wykonane komputerowo
przez uczniów naszej szkoły.

W grudniu opiekunowie Samorządu Szkolnego Klas Młodszych ogłosili konkurs dla klas I – III pt. „Okładka do bajki Adama Mickiewicza”. Przyjęto 14 prac plastycznych.

Dnia 21 grudnia 2020 roku komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce – Paulina, klasa II c

II miejsce – Julia, klasa III d

III miejsce – Emilka, klasa III c

Wyróżnienia otrzymali:

Roksana – klasa I b
Lilianna – klasa I c
Hanna – klasa I c
Zuzanna – klasa III b

Nagrody i dyplomy uczniowie otrzymają po powrocie do szkoły.
Gratulacje!

Z okazji 94. urodzin Kubusia Puchatka tradycyjnie w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na kartkę urodzinową dla tego sympatycznego niedźwiadka.

Dzieci ze świetlicy wykonały piękne laurki dla solenizanta.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Martyna – klasa Ic

II miejsce – Aleksander – klasa Ia

III miejsce – Zuzanna – klasa Ic

Wyróżnienie otrzymują:
Ignacy – klasa Ia
Jagoda – klasa IIId
Roksana – klasa Ib

Po powrocie do szkoły dzieci otrzymają dyplomy i drobne nagrody.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział!