Ogólnopolski projekt „Dzień z życia ucznia w czasie kwarantanny”

Szkoły pozostają zamknięte, ale życie toczy się dalej. Nasi podopieczni, w tych trudnych czasach dołączyli do ogólnopolskiego projektu Etwinning, reprezentując naszą szkołę i miasto Zabrze .

Celem projektu było pokazanie innym , jak wygląda życie dzieci w czasie pandemii. Uczniowie opisywali swój dzień oraz aktywności podejmowane podczas weekendu oraz dzieli się pozytywnymi aspektami nowej rzeczywistości, pokazując i pisząc o tym czego nowego się nauczyli, co ciekawego poznali, jak kreatywnie starali się spędzać swój czas w czasie izolacji.

Nasi uczniowie opisywali swoją korona wirusową rzeczywistość w języku angielskim i francuskim, dołączając zdjęcia i filmy, pracując pod opieką pani Magdaleny Sandner i Bożeny Paradysz-Adamus.

Zuzanna Lanner, Maria Boral, Anna Śliwa, Magdalena Muszkiet, Julia Góral, Jan Czajkowski, Wojtek Smoczyński, Nina i Igor Basińscy oraz Dominik Dziemba czyli uczniowie klas 5d, 5e, 6c oraz 6d wykazali się ogromną kreatywnością oraz aktywnością podczas pracy nad projektem, wspaniale radząc sobie z zadaniami projektowymi- jako jedyni uczestnicy pisali swoje prace w dwóch językach:) Jesteśmy z Was bardzo dumni i dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Prace uczniów zostały opublikowane na ogólnopolskiej platformie Twinspace.