Daily Archives: 11 marca 2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Adama Mickiewicza w Zabrzu informuje, że w dniach 12 i 13 marca 2020 r. w szkole będą prowadzone zajęcia opiekuńcze. Od 16 marca do 25 marca zajęcia w szkole zostaną zawieszone. Szkoła będzie zamknięta. Jednocześnie uprzejmie prosimy o regularne śledzenie ogłoszeń w sprawie organizacji pracy szkoły, które będą pojawiały się w dzienniku elektronicznym Librus.

Zachęcamy do zapoznania się z apelem Ministerstwa Edukacji Narodowej, który znajduje się na stronie:

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy długo wyczekiwane listy z Wielkiej Brytanii. Zaadresowane do uczniów naszej szkoły listy, to odpowiedź rodziny królewskiej na wysłane w grudniu kartki z życzeniami świątecznymi. Przygotowali i napisali je uczniowie klas 5d i 5e podczas dodatkowych zajęć innowacji pedagogicznej z języka angielskiego „Game masters”.

Listy zostaną otwarte na kolejnych zajęciach, a my nie możemy doczekać się, aby je odczytać:)

W grudniu 2019 roku 13 uczniów naszej szkoły, z klas 5 oraz 6 brało udział w ogólnopolskim konkursie słuchania „The Bat Kid”.

Dwoje z nich, Agata Biegańska z klasy 6b oraz Dominik Dziemba z klasy 6c zajęli kolejno 9 i 10 miejsce pośród 1261 uczestników z całej Polski.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Na zwycięzców czekają przygotowane dyplomy i nagrody rzeczowe.