Pomagajmy zwierzętom!

71300600_1327389564109593_2393722695834402816_nSerdecznie zachęcamy uczniów naszej szkoły do aktywnego udziału w całorocznej akcji „Podaruj odrobinę ciepła i miłości bezdomnym zwierzętom”.

W ramach akcji organizowana jest zbiórka darów na rzecz schronisk w naszym rejonie, spacery z pieskami ze schroniska „Psitul mnie” w Zabrzu oraz dwa konkursy plastyczne.

Szczegółowe informacje można uzyskać u pani Katarzyny Tenerowicz i Marleny Walkowiak. Zapraszamy!

PLAN  DZIAŁANIA:

1. Zbiórka darów na rzecz schronisk w naszym regionie w ramach całorocznego konkursu pt „Przyjaciel zwierząt”. Zbiórkę koordynuje w każdą środę p. K. Tenerowicz lub p. M. Walkowiak.
  2. Konkurs plastyczny dla klas IV-VIII, realizowany w ramach Światowego Dnia Zwierząt – wykonanie plakatu pt. „Nie kupuję- adoptuję!”. Termin składania prac upływa 25.10.19r. Prace należy składać u p. K. Tenerowicz oraz p.M.Walkowiak.
  3. Wolontariat ( spacery z psami) w zabrzańskim schronisku dla bezdomnych zwierząt „Psitul mnie”. Wyjścia odbywają się raz w miesiącu pod opieką p. M. Walkowiak.
  4. Konkurs plastyczny dla klas IV-VIII, realizowany w ramach Ogólnopolskiego Dnia Zwierząt – wykonanie plakatu pt. „Kochaj, nie krzywdź !”. Termin składania prac do 18.05.20r. Prace należy składać u p. K. Tenerowicz oraz p. M. Walkowiak.

ZAPRASZAMY DO AKTYWNEGO UDZIAŁU W AKCJI!

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ 🙂