Konkursy… Konkursy…

Poniżej przedstawiamy kilka konkursów dla Uczniów naszej szkoły.  Zapraszamy do udziału :

 

1. 25 stycznia zapraszamy uczniów klas I-III do szkolnego etapu konkursu recytatorskiego „Zwierzęta w przyrodzie”. W ocenie recytatora będą brane pod uwagę: opanowanie tekstu, interpretacja słowa, wyraz artystyczny. Laureaci wezmą udział w konkursie na szczeblu miejskim 30 stycznia.

******************************************************

2. Zapraszamy do Szkolnego Konkursu Plastycznego „Zimowe origami” (dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych). Technika: origami, forma: półprzestrzenna, format: A3. Termin: do 31 stycznia. Zapraszamy.

*****************************************************

3. Zapraszamy do szkolnego konkursu ” Zima-ze starego coś nowego (upcycling). Wykonujemy pracę przestrzenną z surowców wtórnych. Technika i format: dowolne. Termin: do 1 lutego. Prace składamy u pań: Sonii Misiewicz i Moniki Milewskiej.