DARY DLA SCHRONISKA PSITUL W ZABRZU – BISKUPICACH

W dniu dzisiejszym Schronisko dla zwierząt „Psitul mnie” w Zabrzu-Biskupicach otrzymało takie oto dary od uczniów naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom i nadal zachęcamy Was do przynoszenia darów dla bezdomnych zwierzaków. Każdy darczyńca dodatkowo bierze udział w konkursie z nagrodami.

Przypominamy, że zbieramy – TYLKO W ORYGINALNYCH OPAKOWANIACH:

– suchą karmę dla psów i kotów,

– karmę w puszkach metalowych,

– kasze, ryż, makaron (w kartonowych, oryginalnych opakowaniach),

– środki czystości,

– smycze, obroże,

– kości-gryzaki dla psa.

Nie zbieramy mokrego pokarmu w saszetkach, kiełbasach, aluminiowych opakowaniach z uwagi na to, iż nie mamy, gdzie ich przetrzymywać.  Nie zbieramy odsypanej do worków foliowych suchej karmy, ryżu etc.. Nie zbieramy koców, misek, zabawek. Schronisko najbardziej potrzebuje karmy i środków czystości.

Koordynatorzy akcji pomocy bezdomnym zwierzętom: Katarzyna Tenerowicz, Krzysztof KawkaIMG_20181116_140106 (1) IMG_20181116_140115 IMG_20181116_140122