ZŁOTA NUTA dla SP14

W dniu 10 kwietnia 2024 r. w Sali Kameralnej im. Stanisława Bieniasza Teatru Nowego odbyły się przesłuchania konkursowe w ramach 68. Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka. Środa była „Dniem muzyki”, w którym swoje talenty oraz efekty ciężkiej pracy pod kierunkiem p. Kamilli Pająk przedstawili uczniowie naszej szkoły. Gala rozdania nagród miała miejsce 22 kwietnia 2024 r.

Miło nam poinformować, iż w kategorii zespołów instrumentalnych „Złotą Nutę” zdobył zespół uczniów klasy 7c w składzie: Lena Burakowska, Emilia Mikos, Nicola Serwatka, Kinga Sychta, Sawin Szyjka, Martyna Wasilewska, Zuzanna Wilk występujący wraz z Małgorzatą Molicką uczennicą klasy 6c, zaś w kategorii solistów wokalnych „Brązową Nutą” uhonorowano Paulinę Karnas, uczennicę kl. 7a. Serdecznie gratulujemy!