Pierwsze miejsce dla kl. 7c!

Dzisiaj, w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu miała miejsce uroczystość podsumowująca zabrzańską kampanię „Życzliwość w naszym mieście”. W ramach kampanii przygotowanej przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Zabrzu ogłoszono konkurs plastyczny dla klas zabrzańskich szkół podstawowych „Życzliwość w naszej klasie”. Z naszej szkoły wpłynęło na konkurs 9 prac zespołowych przygotowanych przez uczniów klas: 2b, 3b, 5c, 6c, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b.

Miło nam zakomunikować, iż zaszczytne 1 miejsce w konkursie zajęła klasa 7c, która przygotowując swój plakat wybrała drugi temat przewodni konkursu: „Życzliwych ludzi dziś niewielu, ty bądź życzliwy przyjacielu”. Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesu!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz filmiku przygotowanego przez uczniów zwycięskiej klasy (należy kliknąć w ostatnie zdjęcie).