Sukcesy wychowanków świetlicy w konkursach plastycznych

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Adama Mickiewicza w Zabrzu w dniach 03.03.2023r.-21.03.2023r. zorganizowała Szkolny Konkurs pt. „Szanujemy naszą planetę – zabawka ekologiczna” dla uczniów klas I-III. Dnia 27.03.2023r. komisja w składzie: Joanna Zydroń, Katarzyna Czechowska wyłoniła laureatów konkursu spośród 71 prac plastycznych. W gronie zwycięzców znaleźli się również wychowankowie naszej świetlicy:
I miejsce – Kacper M. kl. 3a (kategoria klas III)
II miejsce – Antonina P. kl. 2c, (kategoria klas II), Emilia M. kl. 3c (kategoria klas III)
III miejsce – Kacper K. kl. 3c (kategoria klas III)
wyróżnienie – Anhelina A. kl. 2c (kategoria klas II), Zuzanna K. kl. 3cm (kategoria klas III).

Natomiast w dniu 24 kwietnia 2023r. dotarły do naszej szkoły nagrody dla wychowanków świetlicy, którzy odnieśli sukces w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Zainwestuj w naszą planetę” zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 1 w Głogówku w województwie opolskim.
Prace plastyczne powstały na zajęciach świetlicowych zorganizowanych z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Nagrody otrzymały następujące uczennice:
I miejsce – Antonina P. kl. 2c
II miejsce – Anhelina A. kl. 2c
III miejsce – Martyna Dz. kl. 3c
wyróżnienie – Nina B. kl. 8d
Gratulujemy naszym wychowankom i dziękujemy jury konkursu za docenienie wkładu pracy i zdolności naszych uczennic.