„Świetlicowy Festiwal z Martwą Naturą”

W dniach 17 i 18 kwietnia 2023r. odbyła się w świetlicy kolejna edycja konkursu plastycznego pod nazwą „Świetlicowy Festiwal z Martwą Naturą”. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie wykonywali prace plastyczne techniką rysunkową. Powstały ciekawe prace, które zostały wyeksponowane w „Galerii na łączniku” . Najlepsze prace zostały nagrodzone, a uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.
Wśród nagrodzonych znaleźli się: Amelia K. kl. 2c – I miejsce, Anna K. kl. 2c – II miejsce , Aleksander Ł. kl. 2c – III miejsce, Yeva S. kl. 4c – I miejsce, Dorota K. kl. 5a – II miejsce, Wiktoria D. kl. 5b – III miejsce. Gratulujemy dzieciom kreatywności i dziękujemy za liczny udział w konkursie.