Uczniowie naszej szkoły laureatami miejskiego konkursu ekologicznego „Eko pomoc dydaktyczna”

Zadaniem tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez SP nr 24 w Zabrzu, było wykonanie pomocy dydaktycznej do przedmiotów przyrodniczych przy użyciu surowców wtórnych. Nasi uczniowie przygotowali wiele ciekawych prac – modeli: komórek, DNA, zwierząt, wulkanów i innych. Jury konkursu przyznało dwie pierwsze nagrody uczniom naszej szkoły: Martynie Wasilewskiej (kl. 6c) za model przedstawiający anatomię ryby wykonany z resztek tkanin oraz folii aluminiowej oraz Filipowi Katzowi (kl.7a) za model układu okresowego pierwiastków wyróżniający się pomysłowością wykonania.

Uczestnikom konkursu dziękujemy za liczny udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.