IX Zabrzańskie Dni Anioła

Już 2 grudnia 2022 r. rozpoczynają się w naszej szkole

IX Zabrzańskie Dni Anioła pod hasłem „Bądźmy Aniołami choć przez jeden dzień”

organizowane we współpracy z Fundacją „Nasza Trójka” przy III LO pod honorowym patronatem Pani Prezydent Małgorzaty Mańki – Szulik. W naszej szkole Dni Anioła organizujemy już jedenasty raz.

Zapraszamy wszystkie dzieci do włączenia się w liczne działania i konkursy. 6 grudnia zapraszamy wszystkich chętnych do przebrania się w aniołki, które na pewno będą w tym dniu wskazywać św. Mikołajowi drogę do grzecznych dzieci, by wszystkie mogły otrzymać wymarzone prezenty. Wszystkie aniołki w przebraniu zapraszamy do wspólnego grupowego zdjęcia o godz. 12:15 przy sekretariacie szkoły.

Nasze Dni Anioła potrwają do 12 grudnia 2022 r. Zapraszamy do wspólnej zabawy!