104 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

10 listopada 2022 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 104. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie w montażu słowno-muzycznym przypomnieli czas niewoli narodu polskiego i jego dążenia do odzyskania niepodległości. W trakcie uroczystości można było usłyszeć przepiękne utwory muzyczne oraz wiersze o tematyce patriotycznej w wykonaniu uczniów klasy 5d. Wspólny śpiew wszystkich zebranych na sali gimnastycznej uczniów pozwolił w sposób doniosły przeżyć tę uroczystość. Serdecznie dziękujemy za piękną akademię naszym recytatorom przygotowanym przez Panią Iwonę Binaś i Panią Kornelię Korus – Jędrzejewską oraz chórowi prowadzonemu pod kierunkiem Pani Kamili Pająk.

W całej szkole panowała świąteczna atmosfera dzięki pięknym gazetkom ściennym wykonanym przez uczniów w ich salach.