X Zabrzańskie Dni Anioła – podsumowanie

W styczniu zakończyły się w naszej szkole obchody X Zabrzańskich Dni Anioła. Uczniowie zaangażowali się w obchody aniołkowych dni w wybranej przez siebie formie.

• Cały czas uczniowie wyczuleni na los bezdomnych zwierząt składają dary przeznaczone dla zwierząt ze schronisk w Zabrzu oraz Wodzisławiu Śląskim.
  • Przygotowano 82 kartki świąteczne dla chorych dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych. Kartki wykonano różnymi technikami, ale przede wszystkim wypływały z miłości i życzliwości.
  • Na parterze naszej szkoły, przy aniołkowych skrzydłach przygotowanych przez p. Katarzynę Czechowską, chętnie fotografowali się i mali, i duzi, bo przecież każdy z nas jest aniołem.
  • W styczniu rozstrzygnięto również nasz Szkolny Konkurs Plastyczny „Anioł XXI wieku”, w którym laureatami zostali:

I miejsce: Antonina Piechocińska, kl. 1c (op. p. E. Tarkowska)

II miejsce: Szymon Jędrzejewski, kl. 2a (op. p. W. Konieczna – Mantyka)

II miejsce: Dawid Krawczyk, kl. 4c (op. p. W. Konieczna – Mantyka)

III miejsce: Paulina Ogrodnik, kl. 7d (op. p. W. Konieczna – Mantyka)

Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację i przebieg X Zabrzańskich Dni Anioła. Anna Janik