Wystawa konkursowa „Mój różaniec”

27 października 2021 roku w naszej szkole mieliśmy okazję zobaczyć ciekawą wystawę zatytułowaną Mój różaniec. Uczniowie klas pierwszych i drugich przez cały miesiąc październik tworzyli swój, wyjątkowy różaniec. Oczywiście wykonanie pracy wymagało pomocy rodziców, dziadków, starszego rodzeństwa, bliskich z rodziny a czasem dobrego sąsiada lub sąsiadki. Efekty wspaniałe!

Mogliśmy zobaczyć bardzo duże różańce wykonane z kasztanów, żołędzi, orzechów i maleńkie z jarzębinek, koralików, modeliny czy perełek. Na wystawie zaprezentowano 37 różańców. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły mogli także wytypować „swojego faworyta”, czyli ich zdaniem najpiękniejszy, lub wykonany najciekawszą techniką różaniec.

Wszystkim wykonawcom gratulujemy wysiłku i dziękujemy za udostepnienie prac na wystawę.