OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

„ZABRZE ZA 100 LAT”

23 czerwca poznaliśmy LAUREATÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZABRZE ZA 100 LAT”. Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu.
Przedmiotem konkursu było przygotowanie pracy plastycznej w dowolnej technice plastycznej. Zadanie polegało na przedstawieniu futurystycznej wizji Zabrza, nawiązaniu do twórczości Stanisława Lema. Prace miały być inspirowane miastem Zabrze, wykonane według własnego pomysłu.
Konkurs skierowany był do młodszych i starszych wielbicieli twórczości Stanisława Lema i jego powieści, a przy tym nawiązywał do zbliżających się uroczystości z okazji nadania praw miejskich Miastu Zabrze, których setna rocznica przypada w 2022 roku.

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU – „ZABRZE ZA 100 LAT”

LAUREACI – UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY:
III MIEJSCE – Małgorzata Kowol, klasa 7d

WYRÓŻNIENIE – Jakub Lemcke, klasa 7a
WYRÓŻNIENIE – Nina Andreczko, klasa 4c
WYRÓŻNIENIE – Julia Kaszuba, klasa 5b
WYRÓŻNIENIE – Martyna Rosicka, klasa 5a

WSZYSTKIM UCZNIOM DZIĘKUJĘ ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W KONKURSIE!
OD 13 LIPCA MIEJSKI OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA NA WYSTAWĘ WSZYSTKICH PRAC DO GALERII MOK.
SERDECZNIE GRATULUJĘ LAUREATOM – nauczycielka plastyki Joanna Adamska