Wrażliwość naszych uczniów nagrodzona

Do regionalnego konkursu fotograficznego „Dans la nature la beauté ne ferme jamais les yeux” zorganizowanego z okazji Święta Frankofonii zgłosili się uczniowie z klas 4c, 7c, 8a, 8b i 8c. Konkurs wsparła placówka dyplomatyczna: Przedstawicielstwo Generalne Walonia-Bruksela w Warszawie. Prace oceniało jury zawodowych fotografów oraz scenarzystka. Doceniono i nagrodzono prace dwóch naszych uczniów:

II miejsce – Kuba Figas z kl. 7c: Za poetykę. Jest to piękna kompozycja, Wykorzystanie graficznych rysunków w postaci elementów pejzażu oraz cieni. Obraz kryje jakieś Niedopowiedzenie, zmusza do refleksji.

Wyróżnienie – Wojciech Czernik z kl. 8c: za fotografię zatytułowaną Na Śnieżce docenioną za obserwację i za wykorzystanie kontrowego światła, które zostało delikatnie zmiękczone przez chmury, a jednocześnie stworzyło piękne kontrastowe formy na śniegu.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !