Dzień Bezpiecznego Internetu 2020-szkolne webinarium E- twinning dla uczniów „Jak dbać o prywatność i bezpieczeństwo w sieci?

W dniu 21 lutego uczniowie klas 6a i 8b mieli okazję wziąć udział w webinarium dotyczącym bezpieczeństwa i prywatności w Sieci. Szkolenie dla uczniów zostało zorganizowane w ramach akcji dzień Bezpiecznego Internetu przez Fundację Rozwoju Systemów Edukacji i prowadzone przez Panią Izabelę Meyza.

Internetowe szkolenie dotyczyło przede wszystkim ochrony prywatności i swojego bezpieczeństwa w Internecie. Prowadząca w przystępny sposób zapoznała uczniów z praktycznymi działaniami mającymi na celu zabezpieczenie danych osobistych podczas korzystania z popularnych pośród młodzieży serwisów internetowych, poczty, stron www.

Uczniowie otrzymali klasowe certyfikaty uczestnictwa.