Wyśpiewany sukces uczennic naszej szkoły

30 stycznia 2020 roku, w Miejskim Domu Kultury „Batory” w Chorzowie odbył się finał XV Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, w którym uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce w kategorii duetów. Spośród trzydziestu wykonawców, Alicja Kosyl z klasy 6c oraz Arletta Szyjka z klasy 6d zachwyciły jury swoim pięknym śpiewem oraz interpretacją sceniczną pastorałki „Północ już była”. – Po to ma się talent od Boga, by się nim dzielić z otoczeniem. Nie wolno zachowywać go tylko dla siebie – mówiła na podsumowanie konkursu pani Joanna Piećko-Szopińska, dyrektor SP nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął „Goniec Górnośląski”. Serdecznie gratulujemy sukcesu!