Świąteczny kiermasz dla Bartka

plakat_kiermasz

Dnia 18 grudnia w godzinach od 16.30 do 19.00 odbył się świąteczny kiermasz dla naszego ucznia Bartka. Przed samymi świętami można było się zaopatrzyć w przepiękne kartki świąteczne, upominki, choinki, bombki, które wykonali nasi uczniowie, a także rodzice. Na wszystkich gości czekała słodka świąteczna kawiarenka, w której można było zjeść pyszne świąteczne ciasta, babeczki lub zabrać ze sobą do domu. Natomiast sali gimnastycznej odbył się pokaz jasełek w wykonaniu klasy 3, a także można było posłuchać nietypowego koncertu kolęd w wykonaniu naszych uczniów, którzy zagrali kolędy na gitarach i dzwonkach chromatycznych. Na zakończenie każdy mógł potańczyć w rytm skocznej muzyki.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w naszym kiermaszu. Pamiętajmy, że dobro wraca! Zapraszamy za rok!