EKOSelfie na szóstkę!

EKOSelfie na szóstkę! Brawo uczniowie!

Uczniowskie EKOSelfie zostały wysłane na konkurs ogólnopolski.

Szkolni koordynatorzy konkursu Pan Krzysztof Kawka (nauczyciel przyrody i geografii) oraz Pani Katarzyna Kasprzyk (nauczyciel współorganizujący proces kształcenia) serdecznie dziękują Uczniom oraz ich Rodzinom za zaangażowanie w tym konkursie. Liczymy na Wasz liczny udział w innych konkursach o charakterze przyrodniczym.

Na konkurs ogólnopolski zostały wysłane wszystkie prace. A my proponujemy miłośnikom „Czternastki” głosowanie na najlepsze EKOSelfie w naszej szkole.

Co musicie zrobić? Wystarczy, że zalakujecie waszą ulubioną fotkę (możecie zalakować tyle fotek ile chcecie). Te fotki, które zdobędą najwięcej lajków w galerii znajda się na podium (I, II, III miejsce). Lajkujemy tylko do dnia 9 czerwca 2017 roku.

No to komórki, tablety, myszki od komputerów do rąk i lajkuuuuuuuuuuuujemy!

Przypominamy! Głosują tylko osoby, które ukończyły 13 lat i mogą posiadać swoje konto

na Facebooku!

Celem konkursu jest propagowanie postaw i zachowań ekologicznych, promowanie akcji ekologicznych, zdobywanie i pogłębianie wiedzy dotyczącej ekologii i ochrony środowiska, propagowanie działań zmierzających w kierunku ochrony środowiska, rozbudzanie i pogłębianie zamiłowania oraz szacunku dla przyrody, popularyzacja fotografowania jako sposobu kształcenia wrażliwości estetycznej.