im. Adama Mickiewicza w Zabrzu

Joanna Adamska

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie, Absolwenci oraz Przyjaciele.
W imieniu własnym oraz rodziny zmarłego wicedyrektora Ś.P Tomasza Szywały składamy serdeczne podziękowania za udział w uroczystościach pogrzebowych.
Dyrektor szkoły Jolanta Kmieć i wicedyrektor szkoły Celina Foik.

Dyrektor: Jolanta Kmieć

Wicedyrektor: Celina Foik

Wicedyrektor: Beata Zapa

Kierownik świetlicy: Ewa Tarkowska

Adamska Joanna – plastyka,  informatyka

Antczak Piotr– wos

Araszewska Barbara– język angielski

Arkuszewska Ewa – pedagog szkolny

Banach Iwona – n -l wspólorg.kształ.integracyjne

Batruch Tomasz – psycholog szkolny

Bąk Barbara –  wychowawca świetlicy

Binaś Iwona – język polski

Cheba Patryk – wych. fizyczne, edb

Czechowska Katarzyna – wychowawca świetlicy

Czerwińska Ewa – technika, informatyka

Daniłowicz Urszula – historia

Dąbek Beata – edukacja wczesnoszkolna

Demczuk Monika – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Duraj Agnieszka – matematyka

Dyl- Chory Halina – język angielski

Dziemidok Małgorzata-n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Eichberger Irena – edukacja wczesnoszkolna

Faryna Piotr – geografia

Foik Celina – wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna

Fussek Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Grabarska Katarzyna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Gryszka- Mędrek Zuzanna– logopedia

Hanusek Tomasz -religia

Iłczyk-Kroworz Beata – chemia, technika

Janik Anna – religia, język francuski, wdż

Jarzmik Karolina – język angielski

Jasińska Agata – n-l rewalidacji

Kamer Joanna – język polski

Kamińska- Marciniak Barbara  – biblioteka, język francuski

Kapcia Jarosława – edukacja wczesnoszkolna,

Kasperek Andrzej– doradca zawodowy

Kasprzyk Katarzyna  – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Kawa Amelia – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Kik Agata – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Klich Maria – rehabilitacja, korekta wad postawy

Kmieć Jolanta -Dyrektor szkoły, wych. fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Kmieć Wojciech – wych. fizyczne

Kolińska Karolina – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Konieczna-Mantyka Wioletta– wychowawca świetlicy, logopedia

Korus – Jędrzejewska Kornelia – język polski, historia

Kozak Marzanna – edukacja wczesnoszkolna,

Kozłowska Anna – wychowawca świetlicy

Krawiec Beata – rewalidacja

Kwapień Urszula – edukacja wczesnoszkolna

Kwiatek- Górna Agata – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Langner Anna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne,

Leśniewska Katarzyna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne, zajęcia terapeutyczne

Lupa Barbara – rewalidacja

Milewska Monika – edukacja wczesnoszkolna

Misiewicz Sonia – edukacja wczesnoszkolna

Mnich Teres – przyroda, biologia

Mojecki Wojciech– religia

Niestrój  Iwona – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Nocoń Aleksandra – język polski

Nowak Dariusz – wych. fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Olichwer Mariola-n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Olszewska Barbara – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Paradysz- Adamus Bożena – język francuski

Paszek Ewa- fizyka, matematyka

Pelczarska Monika – muzyka, plastyka

Pieczko Betina – informatyka, technika

Pogoda Natalia– n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Polanek Joanna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Przesacka Justyna– wychowawca świetlicy

Radomska Bożena – język polski

Rogut Beata– biblioteka, język polski

Rozciecha Grażyna – matematyka

Różycka-Gałązka Arlena – muzyka

Rudzińska – Moczygemba Jolanta – edukacja wczesnoszkolna

Rzymkowska Magdalena Barbara – n-l wspólorg.kształ.integracyjne, informatyka

Sandner Magdalena – język angielski

Siedlecka Anna– n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Skop Grażyna– język angielski

Skóra Iwona – edukacja wczesnoszkolna

Słonina Zuzanna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Sroczyńska Halina – matematyka

Strąk Marcelina – język angielski

Tarkowska Ewa – kierownik świetlicy , wych. świetlicy

Tarkowska-Stolc Bianka – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Tenerowicz Katarzyna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Trętowska Joanna– n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Walkowiak Marlena– język angielski

Walkowska Barbara– religia

Waloszek Renata – matematyka

 Zapa Beata – wicedyrektor, wychowawca świetlicy świetlicy

Zydroń Joanna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

teatr4_2019teatr5_2019TEATR1_grafika2019

 

 

XX Regionalny Festiwal Małych Form Teatralnych „Tworzymy teatr prawdziwy”

  1. Festiwal ma zasięg na region śląski i opolski.
  2. Przeznaczony jest dla uczniów klas I – III szkół podstawowych, integracyjnych oraz świetlic szkolnych, domów dziecka, świetlic  socjoterapeutycznych oraz klubów.
  3. Repertuar dowolny, zawierający treści akceptowane społecznie, zgodne z ideałami wychowawczymi, może mieć charakter przedstawienia teatralnego, przedstawienia teatralnego
    w gwarze śląskiej, widowiska muzycznego.
  • Grupa teatralna występująca na Festiwalu może liczyć do 15 osób i reklamuje się na Festiwalu własnoręcznie wykonanym plakatem.
  • Czas trwania prezentacji nie może przekroczyć: 20 minut.
  • Na Festiwalu może wystąpić szkoła w 3 kategoriach: przedstawienie teatralne na dowolny temat, przedstawienie teatralne w gwarze śląskiej, widowisko muzyczne.
  • Konfrontacje Festiwalowe trwają od 19 do 22 marca 2019r.
    Zakończenie Festiwalu odbędzie się 27 marca 2019 r.
  • Ze względów organizacyjnych i możliwości lokalowych prezentacja konkursowych przedstawień rozpoczynać się będzie od godz. 12.00.
  • Zgłoszenia uczestników należy dokonać na „Karcie zgłoszenia” do 14 marca 2019r.

Więcej informacji w dołączonym REGULAMINIE FESTIWALU. regionalny_Festiwal_regulamin2019