Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie klas I – III.

Od dnia 18 stycznia 2021 roku wracamy do nauki w trybie stacjonarnym, wszystkie lekcje i zajęcia dodatkowe będą się odbywały na terenie szkoły, zgodnie z dotychczasowym planem.

Uczniowie klas pierwszych będą korzystali z wejścia do szkoły od ulicy Gdańskiej, uczniowie klas II i III będą wchodzili od ul. Kowalczyka –  zgodnie z ustalonym harmonogramem.  Rodzice odprowadzają dzieci tylko do drzwi placówki.

Do szkoły wchodzimy z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa oraz w pełnym reżimie sanitarnym. W czasie pobytu w szkole obowiązują dotychczasowe procedury, zasady bezpieczeństwa i higieny oraz zalecenia rekomendowane przez Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji i Nauki.

Uczniowie klas IV – VIII kontynuują naukę w trybie zdalnym na dotychczasowych zasadach. Szczegółowe informacje będą podawane na bieżąco w dzienniku Librus.