im. Adama Mickiewicza w Zabrzu

Daily Archives: 20 lutego 2020

Dyrektor: Jolanta Kmieć

Wicedyrektor: Celina Foik

Wicedyrektor: Beata Zapa

Kierownik świetlicy: Ewa Tarkowska

Adamska Joanna – plastyka,  informatyka

Antczak Piotr– wos

Araszewska Barbara– język angielski

Arkuszewska Ewa – pedagog szkolny

Banach Iwona – n -l wspólorg.kształ.integracyjne

Batruch Tomasz – psycholog szkolny

Bąk Barbara –  wychowawca świetlicy

Binaś Iwona – język polski

Cheba Patryk – wych. fizyczne, edb

Czechowska Katarzyna – wychowawca świetlicy

Czerwińska Ewa – technika, informatyka

Daniłowicz Urszula – historia

Dąbek Beata – edukacja wczesnoszkolna

Demczuk Monika – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Duraj Agnieszka – matematyka

Dyl- Chory Halina – język angielski

Dziemidok Małgorzata-n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Eichberger Irena – edukacja wczesnoszkolna

Faryna Piotr – geografia

Foik Celina – wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna

Fussek Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Grabarska Katarzyna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Gryszka- Mędrek Zuzanna– logopedia

Hanusek Tomasz -religia

Iłczyk-Kroworz Beata – chemia, technika

Janik Anna – religia, język francuski, wdż

Jarzmik Karolina – język angielski

Jasińska Agata – n-l rewalidacji

Kamer Joanna – język polski

Kamińska- Marciniak Barbara  – biblioteka, język francuski

Kapcia Jarosława – edukacja wczesnoszkolna,

Kasperek Andrzej– doradca zawodowy

Kasprzyk Katarzyna  – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Kawa Amelia – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Kik Agata – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Klich Maria – rehabilitacja, korekta wad postawy

Kmieć Jolanta -Dyrektor szkoły, wych. fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Kmieć Wojciech – wych. fizyczne

Kolińska Karolina – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Konieczna-Mantyka Wioletta– wychowawca świetlicy, logopedia

Korus – Jędrzejewska Kornelia – język polski, historia

Kozak Marzanna – edukacja wczesnoszkolna,

Kozłowska Anna – wychowawca świetlicy

Krawiec Beata – rewalidacja

Kwapień Urszula – edukacja wczesnoszkolna

Kwiatek- Górna Agata – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Langner Anna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne,

Leśniewska Katarzyna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne, zajęcia terapeutyczne

Lupa Barbara – rewalidacja

Milewska Monika – edukacja wczesnoszkolna

Misiewicz Sonia – edukacja wczesnoszkolna

Mnich Teresa – przyroda, biologia

Mojecki Wojciech– religia

Niestrój  Iwona – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Nocoń Aleksandra – język polski

Nowak Dariusz – wych. fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Olichwer Mariola-n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Olszewska Barbara – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Paradysz- Adamus Bożena – język francuski

Paszek Ewa- fizyka, matematyka

Pelczarska Monika – muzyka, plastyka

Pieczko Betina – informatyka, technika

Pogoda Natalia– n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Polanek Joanna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Przesacka Justyna– wychowawca świetlicy

Radomska Bożena – język polski

Rogut Beata– biblioteka, język polski

Rozciecha Grażyna – matematyka

Różycka-Gałązka Arlena – muzyka

Rudzińska – Moczygemba Jolanta – edukacja wczesnoszkolna

Rzymkowska Magdalena Barbara – n-l wspólorg.kształ.integracyjne, informatyka

Sandner Magdalena – język angielski

Siedlecka Anna– n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Skop Grażyna– język angielski

Skóra Iwona – edukacja wczesnoszkolna

Słonina Zuzanna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Sroczyńska Halina – matematyka

Strąk Marcelina – język angielski

Tarkowska Ewa – kierownik świetlicy , wych. świetlicy

Tarkowska-Stolc Bianka – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Tenerowicz Katarzyna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Trętowska Joanna– n-l wspólorg.kształ.integracyjne

Walkowiak Marlena– język angielski

Walkowska Barbara– religia

Waloszek Renata – matematyka

 Zapa Beata – wicedyrektor, wychowawca świetlicy

Zydroń Joanna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne