Sukces uczniów 14-tki w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym

W tym roku na V Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Żywioły – Ziemia” wpłynęło ponad 550 prac,

z naszej szkoły nauczyciel geografii i przyrody wysłał prace 10 uczniów z klas V-VII.

Jury tego konkursu obradowało w składzie:

– Przewodnicząca Jury Martyna Dramczyk – nauczyciel, amatorka fotografii;

– Marika Kołonowicz – fotograf, dziennikarz, Absolwentka ATENEUM Szkoły Wyższej w Gdańsku na kierunku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej, założycielka Instagramers Lębork, twórca Pracowni Artystycznej MariKo;

– Renata Dąbrowska – fotoreporter, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej

i Teatralnej w Łodzi, wielokrotna laureatka polskich konkursów fotografii prasowej;

– Sebastian Góra – fotograf, absolwentem brytyjskiej uczelni Sandwell College HNC Photography.

Troje uczniów naszej szkoły – uczeń klasy V „c”, uczeń klasy VI „a” oraz uczennica klasy VII „c” – zostało wyróżnionych w postaci „kwalifikacji do wystawy”.

Cieszę się bardzo z sukcesów naszych uczniów, serdecznie gratuluję i życzę następnych. Warto również zobaczyć kilka wybranych prac naszych uczniów, które zostały wysłane na konkurs.

Nauczyciel geografii i przyrody – Krzysztof Kawka