z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zabrzu

W „Miesiącu Dobroci dla Zwierząt” jakim jest październik nasza szkoła wspomogła darami schronisko dla zwierząt w Wodzisławiu Śląskim.

W listopadzie (do dnia 10.11) udało nam się zebrać 14 dużych i 24 małe puszki z żywnością, 3 kilkukilogramowe i kilka mniejszych worków suchej karmy, wiele saszetek z pokarmem dla kotów i psów, psie i kocie „przegryzki”, środki czystości, koce i kołdry i inne produkty. Naszą akcję pomocy bezdomnym zwierzętom ze schroniska w Zabrzu-Biskupicach i Wodzisławiu Śląskim prowadzimy przez cały rok szkolny. Zachęcamy do dalszej, aktywnej pomocy.

Listopadowe dary przekazaliśmy  dniu 10 listopada 2016 roku do schroniska dla zwierząt w Zabrzu-Biskupicach.

Za dary dziękujemy z całego serca naszym uczniom i członkom ich rodzin. Wiemy, że bardzo kochacie zwierzęta i bardzo nas to cieszy. Ta pomoc cieszy też zaprzyjaźnione z nami schroniska ze strony, których otrzymujemy podziękowanie dla Was-Nas. Jesteście wspaniali!

P.S. Zbierając dary uczestniczycie w konkursie na najbardziej aktywnych pomocników bezdomnych zwierząt. Pamiętajcie brzuszki kocie i psie muszą być pełne cały rok, zatem do dzieła Nasi Miłośnicy Zwierząt 😀

Szkolni koordynatorzy: Katarzyna Tenerowicz, Krzysztof Kawka