z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zabrzu

Dyrektor                                    Jolanta Kmieć

Wicedyrektor                           Celina Foik

Wicedyrektor                         Tomasz Szywała

Kierownik świetlicy               Beata Zapa

 

Adamska Joanna – plastyka, zajęcia komputerowe
Arkuszewska Ewa – pedagog szkolny
Banach Iwona – n -l wspólorg.kształ.integracyjne
Batruch Tomasz – psycholog szkolny
Bąk Barbara –  nauczyciel na urlopie
Bekas Patrycja – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Binaś Iwona – nauczyciel na urlopie
Cheba Alicja – edukacja wczesnoszkolna
Cheba Patryk – wych. fizyczne; wychowawca świetlicy
Czechowska Katarzyna – wychowawca świetlicy
Czerwińska Ewa – technika, zajęcia komputerowe
Daniłowicz Urszula – historia i społeczeństwo
Dąbek Beata – edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
Demczuk Monika – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Dubik Hanna – język angielski
Duraj Agnieszka – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Dyl- Chory Halina – język angielski
Eichberger Irena – nauczyciel na urlopie
Foik Celina – edukacja wczesnoszkolna,zajęcia komputerowe
Fussek Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
Grabarska Katarzyna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Hanusek Tomasz -religia
Janik Anna – religia, język francuski
Jarzmik Karolina – język angielski
Kamer Joanna – język polski
Kamińska- Marciniak Barbara  – biblioteka, język francuski
Kapcia Jarosława – edukacja wczesnoszkolna,
Kasprzyk Katarzyna  – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Kawa Amelia – wychowawca świetlicy
Kawka Krzysztof – przyroda
Kik Agata – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Klich Maria – rehabilitacja, korekta wad postawy
Kmieć Jolanta – wych. fizyczne, gimnastyka korekcyjna
Kmieć Wojciech – wych. fizyczne
Kolińska Karolina – nauczyciel na urlopie
Korus – Jędrzejewska Kornelia – język polski
Kozak Marzanna – edukacja wczesnoszkolna,
Kozłowska Anna – wychowawca świetlicy
Krawiec Beata – zajęcia korekcyjno – kompensacyjno, biblioteka
Kuś Joanna – edukacja wczesnoszkolna
Kuś Sabina – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Kwapień Urszula – edukacja wczesnoszkolna
Kwiatek- Górna Agata – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Langner Anna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne,
Leśniewska Katarzyna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne, zajęcia terapeutyczne
Lupa Barbara – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Machoś- Nikodem  Marzena – naucz.korekcji wad wymowy,
Mandat – Kłos Małgorzata – muzyka
Milewska Monika – nauczyciel na urlopie
Misiewicz Sonia – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
Mnich Teres – przyroda
Niestrój  Iwona – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Nocoń Aleksandra – język polski
Nowak Dariusz – wych. fizyczne, gimnastyka korekcyjna
Olszewska Barbara – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Paradysz- Adamus Bożena – język francuski
Partuś Sylwia – n-l współorg.kształ.integracyjne
Pelczarska Monika – edukacja wczesnoszkolna, plastyka
Pieczko Betina – zajęcia komputerowe, technika
Polanek Joanna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Porwolik Zofia – edukacja wczesnoszkolna,
Rachwał Julia – język angielski, wych, świetlicy
Radomska Bożena – język polski
Rozciecha Grażyna – matematyka
Rudzińska – Moczygemba Jolanta – edukacja wczesnoszkolna
Rzymkowska Magdalena Barbara – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Sandner Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
Skóra Iwona – edukacja wczesnoszkolna
Słonina Zuzanna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Sroczyńska Halina – matematyka
Strąk Marcelina – język angielski
Szywała Tomasz – zajęcia komputerowe, n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Tarkowska Ewa – wych. świetlica
Tarkowska-Stolc Bianka – nauczyciel na urlopie
Tenerowicz Katarzyna – n-l wspólorg.kształ.integracyjne
Waloszek Renata – matematyka
 Zapa Beata – kierownik świetlicy
Zydroń Joanna – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
Żólkiewicz Grażyna – nauczyciel na urlopie