z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zabrzu

Daily Archives: 2 stycznia 2018

PROTOKÓŁ ZE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-KOMPUTEROWEGO

NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ – BOŻONARODZENIOWĄ
WYKONANĄ TECHNIKĄ KOMPUTEROWĄ

  • kategoria uczniów klas I – III

I miejsce

  • Wiktoria Szymańska z III c,
  • Milena Trzewicze z III b,

II miejsce

  • Wojciech Smoczyński z III e,
  • Stanisława Bieniek z III c,
  • Oliwia Indyka z I a,

III miejsce

  • Marta Hajska z II b,
  • Ksawery Siwik z III b,
  • Martyna Rosicka z II a,

    wyróżnienia – Adam Frelek z III a,
    – Alex Jaromin
    z III e,
    – Kamil Karkoszka
    III c,
    – Martyna Walasek
    III e, 

    – Kryspin Bąk III c,  

kategoria  uczniów klas IV – VII

I miejsce

  • Alicja Kosyl z IV c,
  • Alicja Stopyra z VII c,
  • Agata Nowobilska z VI d,
  • Amelia Jakubowska z VI c,

II miejsce

  • Mikołaj Wazia z VII a,
  • Kaja Kumorek z VII b,
  • Otylia Rudzka z VII b,
  • Dominika Placha z IV b,
  • Hanna Przybyła z VI d,

III miejsce

  • Zuzanna Świercz z V a,
  • Oliwia Rodzeń z V d,
  • Agnieszka Zabłotni z VI d,
  • Aleksandra Adamus z IV d,
  • Jan Demczuk z IV d,
  • Paulina Polk z VI a,
  • Dagmara Karkoszka z VI d,

wyróżnienia:

  • Aleksandra Ambroziak z VII d,
  • Wiktoria Golińska z VII b,
  • Maciej Libor z IV d,
  • Oliwia Stefanik z VI a,
  • Jakub Krupa z VI c,
  • Wojciech Szatanik z VI b,
  • Bartosz Kucharzyszyn z V a,
  • Weronika Długosz z V a,
  • Marcin Madeja z VI c,
  • Maja Dolecka z IV a,
  • Paweł Wasilewski z IV b,

 Liczba zgłoszonych prac do konkursu: 342.

 

Najładniejsze kartki wzięły udział w VII EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU INFORMATYCZNO – TECHNICZNEGO

„KARTKA ŚWIĄTECZNA”

w którym mamy laureatów z naszej szkoły.

GRATULUJEMY!

I miejsce Amelia Jakubowska kl. VI, opiekun: p. Joanna Adamska,

II miejsce Dominika Placha kl. IV, opiekun: p. Ewa Czerwinska,

II miejsce Agnieszka Zabłotni kl. VI, opiekun: p. Ewa Czerwińska,

III miejsce Aleksandra Adamus kl. IV, opiekun: p. Ewa Czerwińska,

III miejsce Paulina Polk kl. VI, opiekun: p. Betina Pieczko,

III miejsce Milena Trzewicze kl. III, opiekun: p. Betina Pieczka,

wyróżnienie  Mikołaj Wazia kl. VII, opiekun: p. Joanna Adamska,