z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zabrzu

 Pobierz protokół: Protokół IX Miejskiego Konkursu Plastycznego „My, zwierzęta i święta”.                                                                                                                                                                                                                                                

Zabrze, 6 grudnia 2017r.
PROTOKÓŁ Z PRZEBIEGU
IX MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„MY, NASZE ZWIERZĘTA I ŚWIĘTA”
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza oraz Przychodnię Weterynaryjną „Reksio”
w Zabrzu przy ul. Szczęść Boże 23

1. Konkurs odbył się 06 grudnia 2017r.
2. Skład komisji: mgr Tadeusz Nowotarski, mgr Jolanta Skorupa – dyrektor MDK2 w Zabrzu,
dr Beata Tuszyńska – lekarz weterynarii
3. Liczba uczestników biorących udział w konkursie: 422 uczniów
4. Lista laureatów konkursu:
Szkoły Podstawowe klasy I – III:
l.p. imię i nazwisko
laureata placówka miejsce opiekun
1. Bartek Krasuski MDK2 I p. Tadeusz Nowotarski
2. Jakub Szymczak SP14 I p. J. Rudzińska – Moczygemba
3. Delfina Doniec SP43 II p. Ewa Kamer – Czempik
4. Wiktoria Szymańska SP14 II p. J. Rudzińska – Moczygemba
5. Zuzanna Langner SP14 III p. Beata Dąbek
6. Oliwia Bogacz SP14 III p. J. Rudzińska – Moczygemba
7. Maja Gogolin SP14 wyr. p. Beata Dąbek
8. Bartłomiej Olczyk SP43 wyr. p. Dominika Gałążewska
9. Alicja Ostrowska SP28 wyr. p. Małgorzata Kuśmierczak
10. Hanna Kolenda MDK2 wyr. p. Wiesław Darewski
Prace przestrzenne:
l.p. imię i nazwisko
laureata placówka miejsce opiekun
1. Zuzanna Ordon ZSP9 I p. Edyta Raźniewska
2. Kinga Pieńkowska SP42 I p. Ewa Kosińska
3. Jadwiga Szewczuk SP28 II p. Wiktoria Adamiec
4. Milena Daniel SP14 wyr. p. M. Fussek, p. A. Kik

Szkoły Podstawowe klasy IV – VI:
Klasy VII i Gimnazja:
l.p. imię i nazwisko laureata szkoła miejsce opiekun
1. Zuzanna Gryguć SP14 I p. Joanna Adamska
2. Patrycja Bałdys SP14 II p. Joanna Adamska
3. Aleksandra Gołdy MDK2 III p. Wiesław Darewski
4. Alicja Stopyra SP14 III p. Joanna Adamska
5. Adam Kupka SP14 wyr. p. Joanna Adamska
6. Wiktoria Rajda G2 w ZSO5 wyr. p. Lidia Knull
Laureaci konkursu „My, nasze zwierzeta i święta” – wyróżnienia specjalne:
l.p. imię i nazwisko laureata szkoła miejsce opiekun
1. Patryk Szwalski SSP39 II p. Aleksandra Piotrowska
2. Diego Szczerba SSP39 III p. Aleksandra Piotrowska
3. Kamil Stanek SSP38 wyr. p. A. Kowaleczko, p. E. Klinowska,
4. Dawid Szczepanik SSP38 wyr. p. A. Nocoń
Nagrodę specjalną za udział w IX konkursie „My, nasze zwierzęta i święta” otrzymuje:
Kryspian Bąk – uczeń SP14 przebywający w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.
Organizatorzy konkursu: Komisja:
l.p. imię i nazwisko laureata szkoła miejsce opiekun
1. Adam Bieniek SP14 I p. J. Adamska, p. M. Milewska
2. Wojciech Czernik SP14 I p. J. Adamska
3. Dagmara Karkoszka SP14 II p. Joanna Adamska
4. Jan Andrysiuk SP14 II p. Joanna Adamska, p. M. Olichwer
5. Magdalena Wiącek SP14 III p. Joanna Adamska
6. Michał Adamek SP7 wyr. p. Teresa Bieniek
7. Tomasz Kniecik SP42 wyr. p. Anna Kniecik
8. Otylia Budzianowska ZSP9 wyr. p. Anna Geneli