Drodzy uczniowie w dniu dzisiejszym (12.12.2017 r.) przekazaliśmy w Waszym imieniu świąteczne prezenty dla naszych milusińskich ze schroniska dla Zwierząt w Zabrzu-Biskupicach. Podarków moc     z pewnością przyczyni się do niejednego merdania ogonkiem lub cichego, kociego mruczenia 😉 Serdecznie Wam dziękujemy, dziękują również pracownicy schroniska, którzy kolejny raz wręczyli nam piękne podziękowanie. Przypominamy jednocześnie, że nadal zbieramy dary dla bezdomnych psów i kotów (sucha karma, karma w puszkach, saszetkach, ryż, kasze, nieuszkodzone miski, środki czystości. Z powodów technicznych nie zbieramy tzw. kiełbas z pokarmem dla zwierząt, kołder, kocy, ręczników etc. Najbardziej potrzebne w schronisku są środki czystości i pokarm).

Za dary serdecznie dziękujemy – szkolni koordynatorzy pomocy bezdomnym zwierzętom

Pani Katarzyna Tenerowicz, Pan Krzysztof Kawka