Przypomnijmy – w dniu 25 maja 2017 roku ogłoszono na szkolnym profilu, na Facebooku listę „selfików”,

które zostały wysłane na konkurs ogólnopolski „EKOSelfie” (niestety, żadna z fotografii nie zajęła miejsca w pierwszej trójce).

Jednocześnie prace zostały opublikowane na profilu Facebookowym naszej szkoły

i poddane pod głosowanie sympatyków naszej szkoły oraz autorów prac konkursowych.

Głosowanie zostało zamknięte w dniu 9 czerwca o godzinie 24.00. Jury w składzie Pan Krzysztof Kawka (nauczyciel geografii i przyrody),

Pani Katarzyna Kasprzyk (nauczycielka współorganizująca proces kształcenia)

oraz Pani Katarzyna Tenerowicz  (nauczycielka współorganizująca proces kształcenia)

informują, iż najwięcej lajków otrzymały EKOselfie:

1 miejsce – Wiktoria Duran z klasy IV „c”,

2 miejsce – Martyna Klauss z klasy IV „d”

3 miejsce – Magdalena Zdeb z klasy IV „c”.

Jury ponadto podjęło decyzję o przyznaniu EKO Grand Prix Milenie Marciniak z klasy IV „a”.

Pozostałe prace według Jury zasługują na wyróżnienie i pochwałę!

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swoje lajki na najładniejsze „EKO-selfie na szóstkę”.

Serdecznie gratulujemy