Mamy to! Zdobyliśmy II Miejsce w Ogólnopolskim konkursie – Nagroda Tablet Lenovo TAB2

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej kampanii Polskiej Izby Mleka i Podlaskiej Federacji Hodowców bydła w projekcie „Mamy kota na punkcie mleka”. W ramach tego projektu koordynatorzy Panie: Alicja Cheba, Anna Langner, Zuzanna Słonina, Betina Pieczko i Marzanna Kozak przeprowadziły w szkole prelekcje, w której mleko lub mleczne produkty odgrywają główną rolę.
Finałem lekcji było zrobienie własnych, zdrowych jogurtów z dodatkiem świeżych owoców, zdrowych bakalii i musli. Wszystkim lekcja bardzo się podobała, a jogurty bardzo wszystkim smakowały. Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieciom wszystkich potrzebnych składników oraz za wielkie zaangażowanie.